Polls

Anketa - Morning Glory

21. února 2011 v 21:57 | LaRhette
rachel-mc-adams.blog.cz
Snímek Morning Glory se už 24.2., tedy za tři dny, dočká premiéry v českých a slovenských kinech. Má otázka zní - chystáte se na něj do kina? Počkáte si až na chvíli, kdy bude dostupný na DVD a Blue-Ray? Nebo jste byli natolik netrpěliví, že jste si jej stáhli? Jestliže ano, jak se vám film líbil?
Já osobně zatím nejsem pevně rozhodnutá, přece jen nerada chodím do kina samotná. Uvidíme, jak se situace vyvine :).
Bohužel mám problém s vytvořením ankety, budu proto ráda, pokud se vyjádříte v komentářích.

Výsledky anket

3. února 2011 v 22:15 | LaRhette
Je na čase vyhodnotit dvě poslední ankety, tj. nejlepší photoshoot s jiným hercem a anketu o nejlepší film. Nejprve několik slov k prvním výsledkům.

larhette
larhette

Jak můžete vidět na grafu vlevo, s velkým náskokem zvítězila fotka č. 1 (na obrázku první zleva), z konference ke snímku Sherlock Holmes, na které je Rachel společně s Robertem Downey Jr. Popravdě mě to nijak nepřekvapilo, byla i mým favoritem. Získala 10 vašich hlasů, což znamená 55,6%. O druhé místo se dělí fotka č. 3 (promoshoot k filmu Zakletý v čase, je na ní společně s Ericem Banou) a fotka č. 5, opět s RDJ. Obě tedy dostaly shodný počet hlasů, tj. 3, které tvoří 16,7% z celku. Hned v jejich závěsu se umístila fotka č. 2 s partnerem ze snímku Nesvatbovi Owenem Wilsonem. Vysloužila si 2 hlasy, tzn. 11,1%. Fotka č. 4 (s Piercem Brosnanem, Manželská klec) se vám už tolik nelíbila, skončila s nulou.

Tímto se dostáváme k výsledkům druhé ankety - o nejlepší Rachelin film.
Nejprve zopakuju něco málo z "organizace" ankety - každý zúčastněný měl do komentářů napsat své tři nejoblíbenější snímky, kterým jsem přiřadila body (1. místo - 3 body, 2. místo - 2 body, 3. místo - 1 bod) a ty na úplný závěr sečetla. Jak to tedy skončilo?
Vezmeme to vzestupně, tj. začneme od těch nejméně oblíbených.

Anketa - Filmy

22. ledna 2011 v 12:40 | LaRhette
rachel-mc-adams.blog.cz
Není to dlouho, co jsem zveřejnila článek s průměrným hodnocením filmů. Mohlo by být zajímavé utvořit si podobný žebříček na základě názorů návštěvníků této stránky. Jak bych si to přestavovala? Žádné komplikování, po nikom nechci procentuální hodnocení. Stačí, pokud do komentářů napíšete sví tři nejoblíbenější filmy (samozřejmě s Rachel), plus jejich pořadí. Až se nashromáždí dostatečné množství komentářů, tak anketu vyhodnotím.
Prvnímu místu bych přiřadila 3 body, druhému body 2 a třetímu samozřejmě  bod. Všechny body se pak sečtou a tím se utvoří příslušný žebříček.
Budu moc ráda, pokud se zapojíte.

Anketa - Photoshoot

4. ledna 2011 v 14:12 | LaRhette
Po delší době přidávám anketu mimo menu, kde jsem prošvihla hranici padesáti hlasů, takže ji tam ještě nechám. Prošla jsem si jednotlivé photoshooty a vybrala z nich pět nejlepších fotek, na kterých je Rachel s jinými herci.
Na vás je zvolit tu vůbec nejlepší.
První pochází z konference k filmu Sherlock Holmes, na fotce je společně s Robertem Downey Jr. Druhá je z photoshootu pro časopis Life Magazine, je na ní Owen Wilson, se kterým si zahrála v Nesvatbových. Ostatní tři sloužily jako promoshooty k následujícím filmům - Zakletý v čase (Eric Bana), Married Life (Pierce Brosnan) a nakonec znovu Sherlock Holmes (opět Robert Downey Jr.).

larhette

Výsledky ankety II

3. října 2010 v 12:34 | LaRhette
rachel-mc-adams.blog.cz
Hlasy u druhé ankety umístěné v menu nenabývaly takovou rychlostí jako poprvé, proto jsem se ji rozhodla uzavřít už při polovičním počtu hlasů, tj. padesáti.
Jak můžete vidět ve výsledcích, za nejlepší film z minulého roku 40 lidí (80% z vás) považuje Sherlocka Holmese, který nad zbývajícími dvěma filmy zvítězil s obrovským náskokem. Na druhém místě se umístilo drama Zakletý v čase se 7 hlasy (tj. 14%), nejméně hlasů obdržel thriller Na odstřel s pouhými 3 hlasy (což dělá 6%).
Musím říct, že mě pořadí nepřekvapilo, sama sdílím týž názor, snad jen ten veliký náskok SH...
rachel-mc-adams.blog.cz


Je tedy čas pro novou anketu se zněním - Na jaký film se těšíte nejvíce?
Jistě víte, že toho má Rachel naplánováno opravdu dost, takže by si každý měl přijít na své. Zaujala vás nejvíce komedie z televizního prostředí s názvem Morning Glory? Nebo se nemůžete dočkat, až Rachel znovu uvidíte jako Irene v pokračování Sherlocka Holmese? Další možností je nejnovější kousek Woodyho Allena s názvem Midnight in Paris. Můžete dát ale předost romantickému dramatu z dílny Terrence Malicka. Nabídku uzavírám dramatem o ztrátě paměti The Vow.
Takže se ptám, kdybyste měli možnost zajít si do kina pouze na jeden z těchto filmů, který by to byl? Hlasujte do ankety a pokud možno napište do komentářů, proč jste si jej vybrali :).

Výsledky ankety

17. července 2010 v 18:23 | LaRhette
rachel-mc-adams.blog.cz
Rozhodla jsem se uzavřít anketu, která docela dlouho pobývala v menu. Hlasovalo vás přesně sto, což je úctyhodný výsledek :).
Třiatřicet z vás dává přednost Rachel s blonďatou hřívou, zatímco 67 (prakticky dvěma třetinám) se více líbí jako bruneta.
rachel-mc-adams.blog.cz

Starou anketu nahradila zcela nová. Rozhodněte, který film z loňského roku se Rachel povedl nejvíce. Bylo to napínavé drama Na ostřel, hit Sherlock Holmes nebo romantický snímek Zakletý v čase?

The Best Couple

19. dubna 2010 v 19:50 | LaRhette
rachel-mc-adams.blog.cz
Už dlouho se tu neobjevila žádná anketa, ve které byste mohli vyjádřit svůj názor. Tentokrát je na vás, abyste vybrali, s kým Rachel ve filmu tvořila ten nejlepší pár.
Bude to...
Jessica & Billy (Žába k zulíbání), Allie & Noah (Zápisník jedné lásky), Regina & Aaron (Protivný sprostý holky), Claire & John (Nesvatbovi), Clare & Henry (Zakletý v čase) nebo Irene & Sherlock (Sherlock Holmes)?

Doufám, že se v komentáři trochu více rozepíšete :). Berte v úvahu to, jak se k sobě herci hodí a jak to např. mezi nimi jiskřilo ;).

Premiéry filmu Sherlock Holmes

26. února 2010 v 21:15 | LaRhette
V této anketě máte prostor vyjádřit svůj názor na vzhled Rachel na jednotlivých premiérách filmu Sherlock Holmes.
Doufám, že se více rozepíšete.


London - Barva šatů a doplňků se mi líbí, zvolený účes je zajímavý. Výhrady mám k make upu - rtěnka měla být světlejší.

New York - Vlasy jsou perfektní, stejně tak líčení. Na této fotce to sice nejde moc vidět - Rachel na sobě nemá šaty, ale overal, který vážně vypadá skvěle.

Madrid - Šaty se mi docela líbí, jen bych asi zvolila jinou barvu. Make up mi příjde moc tvrdý, což byl možná záměr.

Berlin - Na této premiéře mě Rachel okouzlila svým účesem a make upem. Barva zajímavě řešených šatů se mi hodně zamlouvá.

Paris - Abych řekla pravdu, tak z tohoto looku nejsem zrovna nadšená - šaty mi připadají jako pro někoho o minimálně 20 let staršího, takto střižená ofina Rachel taky příliš nesluší.


Abych to ukončila - hodnotím v tomto pořadí (od nejlepšího k nejhoršímu)
New York • Berlin • Madrid • London • Paris

Vím, jsem docela kritická, ale o tom přece tato rubrika je :).

Anketa no.4 :-P

28. srpna 2007 v 12:15 | LaRhette*
Jak Rachelin film hodnotíte jako nejlepší ? Preferujete komedii před thrillerem ? Nebo máte raději romantické filmy ?

Poster

22. srpna 2007 v 12:53 | LaRhette*
Nevěděla jsem už, jakou anketu tady dát, tak jsem vymyslela docela kravinu :D. Hlásněte, který plakát je nej :-P.
1) Žába k zulíbání | 2) Zápisník jedné lásky | 3) Protivný sprostý holky | 4) Základ rodiny | 5) Noční let | 6) Nesvatbovi

Anketa no.2

15. srpna 2007 v 14:41 | LaRhette*
Rachel v osobním životě i ve filmech vystřídala mnoho účesů. Na vás je, abyste vybrali ten, který jí sluší ze všeho nejvíc.

Anketa no.1 :)

9. srpna 2007 v 10:47 | LaRhette*

Co si myslíte o Rachel jako o herečce?
Umí se do role vžít, přesvědčila vás o svých kvalitách? Nebo ji naopak považujete za slabou herečku bez talentu? 
 

Reklama